slider slider

Zajímavosti v Okolí

Veľký Meder (dříve Čalovo)

Město Veľký Meder se nachází v jihovýchodní části Podunajské nížiny, 70 km od Bratislavy směrem na Komárno, poblíž maďarských hranic.
Kromě pobytu na termálním koupališti, které nadchne každého, můžete navštívit vodní dílo Gabčíkovo (18 km), hlavní město Slovenska Bratislavu (70 km), Dunajskou Stredu (20 km), Komárno (35 km), hlavní město Maďarska Budapešť nebo např. maďarský Gyor, známý svými trhy.

Více informací na http://www.velkymeder.sk

Termální koupaliště Veľký Meder (dříve Čalovo)

Krytý areál je otevřen celoročně. Příznivě působí na kloubní poruchy, nemoci páteře, svalů a celkově příznivě působí na regeneraci organismu. V letní sezóně jsou k dispozici i další čtyři bazény (rekreační 30 °C, bazén s tobogánem 28 °C, sportovní - plavecký 25 °C, dětský bazén 33 °C), dva tobogány, minigolf, plážový volejbal, velká pláž, hřiště pro děti, maxišachy, restaurace, stánky rychlého občerstvení a další služby, které slouží ke spokojenosti návátěvníků.

Otevírací doba: 9.00 - 21.00

Více informací na http://www.termalsro.sk/

Gabčíkovo

Gabčíkovo je vodní dílo na Dunaji v Bratislavě a jihovýchodně od ní v Trnavském kraji, na jižním Slovensku těsně na hranici s Maďarskem.
Hráz s vodní elektrárnou je postavena přibližně kilometr jižně od obce Gabčíkovo, podle níž je také dílo pojmenováno. Vzniklé přehradní jezero má rozlohu 46 km2. Leží v nadmořské výšce 131 m.

Počasí

Výběr z fotogalerie

foto4.jpg foto3.jpg

Návštěvnost

TOPlist